Kurzy mediace a vyjednávání

Kurzy mediace pro začátečníky

Kurzy mediace pro pokročilé

Seminář o řešení sporů ve firmě

Kurzy vyjednávání

 

dreamstime_m_29647630Základy mediace

Velmi oblíbený interaktivní seminář uvádějící do základů mediace je vhodný pro všechny, kdo se chtějí seznámit s touto technikou řešení sporů, ať již se budou věnovat profesi mediátora, využívat tyto techniky coby HR specialisté či zastupovat klienty v rámci mediací coby advokáti.

Více informací zde.

 

Mediační akademie 2

Mediační akademie

Kurz mediační akademie přináší nové znalosti pro snazší řešení sporů. Skládá se z šesti šestihodinových modulů  teoretické přípravy a praktického tréninku v rámci simulované mediace a zpětné vazby.
Kurz Mediační akademie je určen  pro pokročilé i zkušené mediátory. Podmínkou účasti je absolvování kurzu Základy mediace nebo ekvivalentu

Více informací zde.

 

Mediační akademieMediace a právo pro neprávníky

Ačkoliv je mediace mimosoudním řešením sporu, je její průběh právem regulován. Během ní navíc nastávají nejrůznější situace, kdy je minimální právní povědomí nezbytně nutné, ať již jde o sepisování smlouvy o provedení mediace či mediační dohody…

Během tohoto semináře dostanete odpověď na všechny otázky, které  vás v souvislosti s mediací kdy napadly a ještě mnohem víc…

Více informací zde.

 

Mediační supervizeMediační supervize

Profesionální mediátor se vzdělává po celý svůj život bez ohledu na to, stojí-li před složením akreditační zkoušky, nebo absolvoval již stovky hodin úspěšných jednání. Jako vůbec první v České republice vám nabízíme tento ucelený formát mediačního tréninku pro pokročilé mediátory sestávající ze simulace skutečného případu, a to vše se zpětnou vazbou předního českého mediátora a lektora v oblasti mediace, JUDr. Martina Svatoše, Ph.D.

Více informací zde.

 

Bezkonfliktní firmaBezkonfliktní firma

Konfliktní situace, kritika a vnitřní spory jsou nedílnou součástí každého profesního života. Tento jedinečný seminář vždy individuálně přizpůsobený potřebám vaší společnosti vás naučí  konflikty zvládat tak, že je přestanete vnímat jako nebezpečí, ale jako výzvu…

Více informací zde.

 

Masterclass vyjednáváníMasterclass vyjednávání

Masterclass Vyjednávání je intenzivní kurz seznamující s vyjednávacími technikami zaměřený na vyjednávání jako na nástroj řešení sporů, ale také jako na prostředek ke snazšímu uzavírání obchodních dohod..

Více informací zde.

 

AMATI InternationalJUDr. Martin Svatoš, Ph.D. se stal prvním českým mediátorem, který byl přizván do prestižní organizace AMATI (Association of Mediation Assessors, Trainers and Instructors), která sdružuje přední světové mediátory a odborníky vzdělávající v oboru řešení sporů, ADR a mediace.

 

Pro konzultace a přípravu na zkoušku mediátora dle zákona o mediaci 202/2012 Sb. klikněte zde.

Home Kurzy mediace a vyjednávání

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

Mediator Martin SvatošMartin Svatoš je český mediátor a rozhodce oceněný několika mezinárodními rankingy jako přední světový odborník na mimosoudní řešení sporů (Who’s Who Legal Official Selection for Czech Republic 2016-2018, Mediator of the Year 2016 by Wealth and Finance INTL, Mediation Lawyer of the Year in the Czech Republic). V oblasti mediací obchodních sporů patří s více než 250 domácími i mezinárodními případy (přes 1000 hodin jednání) mezi nejzkušenější odborníky ve střední Evropě (energetika, IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,...).

Působil ve více než desítce sporů jako rozhodce (VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s rozhodčím řízením radil jako of counsel (řízení dle pravidel ICC, ad hoc,…). Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog, editorem knihy EU Mediation Law Handbook (Kluwer International, 2017) a jedním ze spoluautorů připravovaného komentáře zákona o mediaci (Wolters Kluwer, TBP 2018).

Působí jako vědecký pracovník na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. O mediacích, arbitrážích a vyjednávání dále přednáší na celé řadě zahraničních univerzit a na domácích i mezinárodních konferencích.

Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School. 

Působení ve světě

Svět

Excellent Support

sliderBusiness Pro is built for any business, and offers intuitive theme options. If you do run into trouble we provide a Support Forum, and precise Documentation.