Home Bezkonfliktní firma

Bezkonfliktní firma

Interaktivní seminář efektivního odstraňování vnitřních i vnějších sporů

Konfliktní situace, kritika a vnitřní spory jsou nedílnou součástí každého profesního života. Seminář je jedinečný v tom, že je vždy individuálně přizpůsobený potřebám vaší společnosti. Naučí vás konflikty zvládat tak, že je přestanete vnímat jako nebezpečí, ale jako výzvu…

→Objednávejte zde

→Nejbližší volný termín zde

Co vás interaktivní seminář (10h) mimo jiné naučí:

  • 10 pravidel zvládání vnitřních i vnějších konfliktů ve firmě
  • Jak reagovat na veřejnou kritiku při konferencích a prezentacích
  • Jak efektivně řešit krizové situace
  • Jak úspěšně jednat s konfliktními osobami
  • Jak funguje firemní mediátor
  • Jak sestavit interní systém prevence sporů

Lektor:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je přední český mediátor a rozhodce. O mimosoudním řešení sporů přednáší na celé řadě domácích i zahraničních univerzit a konferencích.  Je přispěvatelem pro mezinárodní Kluwer Mediation Blog a pro Český rozhlas. Působí také jako předseda Pracovní skupiny ICC ČR pro mediaci.

Pro koho je seminář určen:

  • Malí a střední podnikatelé
  • Velké společnosti s PR agendou
  • Neziskové organizace

Nejbližší volný termín:

čtvrtek a pátek 21. a 22. září 2017 od 10:00 do 16:00

Cena:

9.500 Kč plus DPH

Individuální forma:

V této formě je možné domluvit časový formát i místo školení.

30.000 Kč plus DPH

Reference:

Working with Martin has been a great opportunity to develop my skills and acquire a new view not only on conflict resolution but on interpersonal relations in general.
During our work together he was able to use his knowledge and experience to make me understand what conflict solving is about. It has been one of the most valuable trainings in 8 years of my professional career. It is not only a skills workshop, it’s a tool of personal development and I recommend it to everybody, regardless of their area of expertise.

Agnieszka S., Senior Consultant, HRM partners S.A., Poland

Vnitřní hádky málem rozložily náš projekt. Díky panu Dr. Svatošovi jsme se naučili, jak na ně, ale také, jak reagovat na různé rádoby kritiky… Neumíme ani dost poděkovat!

Marek S., jednatel, s.r.o. v oblasti IT, Praha, ČR

majak

 

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. Zapsaný mediátor a rozhodce

Mediator Martin SvatošMartin Svatoš je český zapsaný mediátor oceněný několika mezinárodními rankingy jako přední odborník na mediaci v ČR (Who’s Who Legal 2016 Official Selection for Czech Republic, Mediator of the Year 2016, the exclusive winner from Czech Republic by Wealth and Finance INTL).

V oblasti mediací obchodních sporů patří s více než 100 domácími i mezinárodními mediacemi (přes 500 hodin jednání) a s úspěšností přes 85% ke smíru dovedených případů mezi nejzkušenější odborníky ve střední Evropě (IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,...). Své zkušenosti ochotně předává v rámci velmi oblíbených seminářů a kurů zaměřených na mediaci a vyjednávání, a to jak v češtině, tak v angličtině.

Martin dále působil ve více než desítce sporů jako rozhodce (VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s rozhodčím řízením (ICC, ad hoc,…) radil jako of counsel advokátním kancelářím v ČR i ve světě.

Roku 2015 byl zvolen předsedou Pracovní skupiny ICC ČR pro mediaci. Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog a editorem knihy EU Mediation Handbook (Kluwer International, exp. 2017).

Martin působí jako vědecký pracovník na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde organizuje také mezinárodní program PSMA zaměřující se na přeshraniční řešení sporů. O mediacích, arbitrážích a vyjednávání dále přednáší na řadě zahraničních univerzit (Università degli studi di Urbino Carlo Bo v Itálii, Université des Antilles na Guadeloupe, Shanghai University of Finance and Economics v Číně,...) a na domácích i mezinárodních konferencích (IBA Annual Conference 2016 Washington DC, DIS Annual Conference 2016 Berlin, UIA World Forum of Mediation Centres, MII Conference Dublin, YIAG Istanbul, YIAG Varšava).

Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny (Mgr.) a pražské Univerzity Karlovy (JUDr., Ph.D.), studoval také na Cornell Law School. Během svých předchozích působení pracoval na ICC (Paříž, Francie) či Camera Arbitrale v Miláně (Itálie).

Působení ve světě

Svět

Video – Jak mediace funguje

Kliknutím na obdélník vpravo dole zapnete režim videa na celou obrazovku.

Excellent Support

sliderBusiness Pro is built for any business, and offers intuitive theme options. If you do run into trouble we provide a Support Forum, and precise Documentation.