Home Bezkonfliktní firma

Bezkonfliktní firma

Interaktivní seminář efektivního odstraňování vnitřních i vnějších sporů

Konfliktní situace, kritika a vnitřní spory jsou nedílnou součástí každého profesního života. Seminář je jedinečný v tom, že je vždy individuálně přizpůsobený potřebám vaší společnosti. Naučí vás konflikty zvládat tak, že je přestanete vnímat jako nebezpečí, ale jako výzvu…

→Objednávejte zde

→Nejbližší volný termín zde

Co vás interaktivní seminář (10h) mimo jiné naučí:

  • 10 pravidel zvládání vnitřních i vnějších konfliktů ve firmě
  • Jak reagovat na veřejnou kritiku při konferencích a prezentacích
  • Jak efektivně řešit krizové situace
  • Jak úspěšně jednat s konfliktními osobami
  • Jak funguje firemní mediátor
  • Jak sestavit interní systém prevence sporů

Lektor:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je přední český mediátor a rozhodce. O mimosoudním řešení sporů přednáší na celé řadě domácích i zahraničních univerzit a konferencích.  Je přispěvatelem pro mezinárodní Kluwer Mediation Blog a pro Český rozhlas. Působí také jako předseda Pracovní skupiny ICC ČR pro mediaci.

Pro koho je seminář určen:

  • Malí a střední podnikatelé
  • Velké společnosti s PR agendou
  • Neziskové organizace

Nejbližší volný termín:

čtvrtek a pátek 21. a 22. září 2017 od 10:00 do 16:00

Cena:

9.500 Kč plus DPH

Individuální forma:

V této formě je možné domluvit časový formát i místo školení.

30.000 Kč plus DPH

Reference:

Working with Martin has been a great opportunity to develop my skills and acquire a new view not only on conflict resolution but on interpersonal relations in general.
During our work together he was able to use his knowledge and experience to make me understand what conflict solving is about. It has been one of the most valuable trainings in 8 years of my professional career. It is not only a skills workshop, it’s a tool of personal development and I recommend it to everybody, regardless of their area of expertise.

Agnieszka S., Senior Consultant, HRM partners S.A., Poland

Vnitřní hádky málem rozložily náš projekt. Díky panu Dr. Svatošovi jsme se naučili, jak na ně, ale také, jak reagovat na různé rádoby kritiky… Neumíme ani dost poděkovat!

Marek S., jednatel, s.r.o. v oblasti IT, Praha, ČR

majak

 

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

Mediator Martin SvatošMartin Svatoš je český mediátor a rozhodce oceněný několika mezinárodními rankingy jako přední světový odborník na mimosoudní řešení sporů (Who’s Who Legal Official Selection for Czech Republic 2016-2018, Mediator of the Year 2016 by Wealth and Finance INTL, Mediation Lawyer of the Year in the Czech Republic). V oblasti mediací obchodních sporů patří s více než 250 domácími i mezinárodními případy (přes 1000 hodin jednání) mezi nejzkušenější odborníky ve střední Evropě (energetika, IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,...).

Působil ve více než desítce sporů jako rozhodce (VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s rozhodčím řízením radil jako of counsel (řízení dle pravidel ICC, ad hoc,…). Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog, editorem knihy EU Mediation Law Handbook (Kluwer International, 2017) a jedním ze spoluautorů připravovaného komentáře zákona o mediaci (Wolters Kluwer, TBP 2018).

Působí jako vědecký pracovník na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. O mediacích, arbitrážích a vyjednávání dále přednáší na celé řadě zahraničních univerzit a na domácích i mezinárodních konferencích.

Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School. 

Působení ve světě

Svět

Excellent Support

sliderBusiness Pro is built for any business, and offers intuitive theme options. If you do run into trouble we provide a Support Forum, and precise Documentation.