Z důvodu vládních opatření při boji s pandemií COVID-19 se dubnový termín Masterclass vyjednávání koná v online podobě jako webinář. Dovolujeme si vám proto nabídnout 20% slevu po zadání kódu “duben2020_akce” do objednávky – sekce Vaše přání či poznámka.

Nikdy nevyjednávejme ze strachu, ale nikdy nemějme strach vyjednávat
― John Fitzgerald Kennedy

Zkušený profesionál se setkává s vyjednáváním na každodenní bázi. Ať již jde o uzavírání obchodních kontraktů či řešení sporů, oceňujeme naše vyjednávací schopnosti každou minutu našeho profesního i soukromého života.

Přemýšleli jste ale někdy o tom, jak by se Vaše kariéra i osobní život?

Masterclass vyjednávání je intenzivní kurz zvyšující vaší efektivitu ve vyjednávání. Seznamí vás s vyjednávacími technikami a ukáže vám základní triky.

Proč si vybrat právě tento kurz:

 • renomovaný lektor s mezinárodními zkušenostmi
 • individuální přístup ke každému účastníkovi
 • vysoký poměr interaktivních a praktických cvičení
 • skvělé reference

Přejít rovnou na


Rozsah kurzu

Dva skvělé dny plné tréninku a vyjednávání, celkem 12h nových zkušeností

Co se v kurzu naučíte

 • Jak při vyjednávání myslí úspěšný vyjednavač
 • Jak se správně a efektivně připravit na jednání
 • Jak rozpoznat lháře a pracovat s ním
 • Co je to agenda a jak vám může pomoci
 • Jak vyjednávat s agresivní stranou
 • Co je největší tajemství vyjednávání

Maximální počet účastníků:

6

Masterclass vyjednávání

Nejbližší volný termín

24. a 28. duben 2020 od 9:00-do 16:00

Pro koho je kurz určen

management, obchodníci, lidé vyjednávající ve své práci, advokáti, podnikoví právníci, HR specialisté, personalisté

Lektor

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je přední český mediátor a rozhodce oceněný několika mezinárodními rankingy (Who’s Who Legal Official Selection for Czech Republic 2016-2018, Mediator of the Year 2016 by Wealth and Finance INTL, Mediation Lawyer of the Year in the Czech Republic). Je vedoucím Centra pro mimosoudní řešení sporů Právnické Fakulty Univerzity Karlovy. O mediaci, arbitráži a vyjednávání dále přednáší na celé řadě prestižních univerzit po celém světě (USA, Itálie, Francie,…).
S více než 500 domácími i mezinárodními mediacemi a s úspěšností přes 85% ke smíru dovedených případů náleží mezi  nejzkušenější odborníky na obchodní mediaci ve střední Evropě (IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,…). Jako mediátor je veden mimo jiné na Arbitrážním sportovním soudu ve švýcarském Lausanne. Působí dále jako předseda Pracovní skupiny pro mediaci ICC ČR. Je členem vědecké rady Univerzity Carlo Bo v Urbinu.
Pravidelně je jmenován jako rozhodce (Rozhodčí soud při HK a AK, VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s procesními aspekty rozhodčího řízení radil advokátním kancelářím jako of counsel (řízení dle pravidel ICC, ad hoc,…).
V oblasti vyjednávacího a mediačního tréninku mezi jeho klienty patří Úřad nejvyššího státního zástupce Filipínské republiky, evropské parlamentní strany, Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ČR či Mezinárodní obchodní komora.
Pravidelně se jako řečník účastní vnitrostátních i mezinárodních konferencí (IBA (Washington DC), UIA World Forum of Mediation Centres (Praha, Thessaloniki), YIAG (Varšava, Istanbul),  konference MII v Dublinu). 
V dubnu 2013 se stal jedním z prvních pěti mediátorů zapsaných Ministerstvem spravedlnosti ČR.
Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog, autorem Komentáře k zákonu o mediaci (Wolters Kluwer, 2019)  a editorem knihy EU Mediation Law Handbook (Kluwer International, 2017).
Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School.

Formát kurzu a cena

Všeobecný trénink – pravidelně vypisovaný trénink s více účastníky z různých profesních oblastí, cena 11.500 Kč včetně DPH/osobu

Z důvodu vládních opatření při boji s pandemií COVID-19 se dubnový termín Masterclass vyjednávání koná v online podobě jako webinář. Dovolujeme si vám proto nabídnout 20% slevu po zadání kódu “duben2020_akce” do objednávky. Kurzovné je pak 9200,- Kč včetně DPH.

Týmový trénink – workshop u vás ve firmě, jenom pro vaše zaměstnance se zaměřením na specifické problémy, které vyžaduje vaše profese, cena  39.000 Kč plus DPH

Individuální trénink – kurz zaměřený na jednoho, eventuálně více účastníků, kdy se lektor věnuje výhradně vám a kurz je zcela upraven vašim individuálním potřebám a přáním, současně je možné domluvit individuální počet setkání, aby bylo vyhověno individuálním časovým potřebám klienta, cena  39.000 Kč plus DPH

Recenze účastníků

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších kurzů vyjednávání ve střední Evropě. Zejména je oceňováno:

 • interaktivnost a zaměření na praktické využití získaných dovedností
 • limitovaný počet účastníků
 • zábavná forma

Měl jsem panickou hrůzu z vyjednávání. Kurz s Dr. Svatošem mi přišel jako zázrak. Hned po návratu jsem se s chutí pustil do dalšího vyjednávání… Děkuji moc!

Jan J., podnikatel


Skvělý a přínosný kurz…vše prakticky vyzkoušeno hned po teoretickém úvodu. Oba dva dny jsou využity maximálně efektivně a profesionálně, zejména díky skvělému  lektorovi. 

Hana B., advokátka


Ihned po skončení kurzu, který jsem absolvoval individuálně, jsem jej objednal k nám do firmy. Tohle by měli absolvovat povinně všichni, kdo v rámci své praxe příjdou do styku s vyjednáváním!

Karel L., manažer v dopravě

Objednávejte zde

Zaujal Vás náš kurz? Neváhejte, místa v tomto semináři mizí o 50% rychleji, než v jiných školeních :

Tento jednoduchý nástroj zabrání robotům, aby vytvářeli neplatné objednávky. Pokud byste měli s objednávkou jakékoliv problémy, neváhejte nám napsat