Jak v životě, tak v obchodě nedostanete to, co si zasloužíte, ale to, co si vyjednáte…
― Chester L. Karrass

Uzavírání obchodních kontraktů, vyjednávání v rámci týmu a řešení sporů tvoří nedílnou součást  našeho profesního i soukromého života. Ačkoliv negociace mnohdy rozhoduje o úspěchu a neúspěchu, je jí věnováno nepoměrně málo pozornosti ve vzdělání i v samotné praxi.
V tomto intenzivním semináři si nejenom vyzkoušíte, jak na tom s vyjednáváním jste, ale objevíte návod, který zcela změní váš pohled na vyjednávací stůl.
První zapsaný mediátor v ČR s nejdelší praxí a tisíci hodin absolvovaných mediací po celém světě vás provede zlatými pravidly vyjednávání. Vysvětlí vám, jak vyjednávat podle efektivních zásad konsensuální negociace, a naučí vás, jak zvládat složité vyjednávací scénáře.

Proč si vybrat právě tento kurz:

renomovaný mediátor s mnohaletou mezinárodní zkušeností, vedoucí Centra mimosoudního řešení sporů na Právnické fakultě Univerzity Karlovy
― JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je autorem vyprodané publikace Tajemství mediace aneb Řešení sporů od A do Z
praktický přínos, efektivní tipy z praxe, simulované autentické vyjednávání
― skvělé reference školitele (KRNAP, ICC, Úřad nejvyššího státního zástupce Filipínské republiky, evropské parlamentní strany,…)

Milníky kurzuRozsah kurzu

Tři skvělé dny plné tréninku a vyjednávání, celkem 18h nových zkušeností.

Co se v kurzu naučíte

  • Jak při vyjednávání myslí úspěšný vyjednavač
  • Jak se správně a efektivně připravit na jednání
  • Jak rozpoznat lháře a pracovat s ním
  • Co je to agenda a jak vám může pomoci
  • Jak vyjednávat s agresivní stranou
  • Co je největší tajemství vyjednávání
Masterclass vyjednávání

Nejbližší volný termín

31. říjen a 7. a 14. listopad 2023 od 9:00-do 16:00

Pro koho je kurz určen

management, obchodníci, lidé vyjednávající ve své práci, advokáti, podnikoví právníci, HR specialisté, personalisté

Lektor

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je přední český mediátor a rozhodce oceněný několika mezinárodními rankingy (Who’s Who Legal Official Selection for Czech Republic 2016-2018, Mediator of the Year 2016 by Wealth and Finance INTL, Mediation Lawyer of the Year in the Czech Republic). Je vedoucím Centra pro mimosoudní řešení sporů Právnické Fakulty Univerzity Karlovy. O mediaci, arbitráži a vyjednávání dále přednáší na celé řadě prestižních univerzit po celém světě (USA, Itálie, Francie,…).
S více než 1000 domácími i mezinárodními mediacemi a s úspěšností přes 85% ke smíru dovedených případů náleží mezi  nejzkušenější odborníky na obchodní mediaci ve střední Evropě (IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,…). Jako mediátor je veden mimo jiné na Arbitrážním sportovním soudu ve švýcarském Lausanne. Působí dále jako předseda Pracovní skupiny pro mediaci ICC ČR. Je členem vědecké rady Univerzity Carlo Bo v Urbinu.
Pravidelně je jmenován jako rozhodce (Rozhodčí soud při HK a AK, VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s procesními aspekty rozhodčího řízení radil advokátním kancelářím jako of counsel (řízení dle pravidel ICC, ad hoc,…).
V oblasti vyjednávacího a mediačního tréninku mezi jeho klienty patří Úřad nejvyššího státního zástupce Filipínské republiky, evropské parlamentní strany, Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ČR či Mezinárodní obchodní komora.
Pravidelně se jako řečník účastní vnitrostátních i mezinárodních konferencí (IBA (Washington DC), UIA World Forum of Mediation Centres (Praha, Thessaloniki), YIAG (Varšava, Istanbul),  konference MII v Dublinu). 
V dubnu 2013 se stal jedním z prvních pěti mediátorů zapsaných Ministerstvem spravedlnosti ČR.
Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog, autorem Komentáře k zákonu o mediaci (Wolters Kluwer, 2019)  a editorem knihy EU Mediation Law Handbook (Kluwer International, 2017).
Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School.

Cena

19.900 Kč včetně DPH/osobu

Týmový trénink – workshop u vás ve firmě, jenom pro vaše zaměstnance se zaměřením na specifické problémy, které vyžaduje vaše profese, cena  81.000 Kč plus DPH

Recenze účastníků

Jedná se o jeden z nejoblíbenějších kurzů vyjednávání ve střední Evropě. Zejména je oceňováno:

  • interaktivnost a zaměření na praktické využití získaných dovedností
  • limitovaný počet účastníků
  • zábavná forma

Neztrácejte čas kurzy, které nefungují. Už vaše příští jednání bude o poznání snazší a úspěšnější.

— Barbora B., manažerka IT

Měl jsem panickou hrůzu z vyjednávání. Kurz s Dr. Svatošem mi přišel jako zázrak. Hned po návratu jsem se s chutí pustil do dalšího vyjednávání… Děkuji moc!

Jan J., podnikatel

Skvělý a přínosný kurz…vše prakticky vyzkoušeno hned po teoretickém úvodu. Všechny dny jsou využity maximálně efektivně a profesionálně, zejména díky skvělému  lektorovi. 

Hana B., advokátka

Ihned po skončení kurzu, který jsem absolvoval individuálně, jsem jej objednal k nám do firmy. Tohle by měli absolvovat povinně všichni, kdo v rámci své praxe příjdou do styku s vyjednáváním!

Karel L., manažer v dopravě

Objednávejte zde

Zaujal Vás náš kurz? Neváhejte, místa v tomto semináři mizí o 50% rychleji, než v jiných školeních :

Tento jednoduchý nástroj zabrání robotům, aby vytvářeli neplatné objednávky. Pokud byste měli s objednávkou jakékoliv problémy, neváhejte nám napsat