Převratný seminář zlepšuje vyjednávací schopnosti účastníků tím, že upozorňuje na největší chyby, jaké můžete ve vyjednávací místnosti učinit. Pokud se jich dopouštíte, jste snadnou kořistí zkušených vyjednávačů. Pokud je znáte, můžete je snadno u druhých využít ve svůj prospěch.

Co se během workshopu naučíte:

– jaké jsou čtyři fatální chyby ve vyjednávání
– jak si vybrat správný vyjednávací styl
– tipy jak ušetřit čas při přípravě
– co způsobuje „syndrom golema“
– jak si vyjednávání opravdu užívat


Ačkoliv vyjednáváme každý den, 94% z nás se nevyhne čtyřem nejčastějším chybám ve vyjednávání. Můžeme se pak snažit sebevíc, ale naše efektivita je snížena až o polovinu. Překonejte tuto nástrahu snadno a rychle v tříhodinovém intenzivním kurzu.


Pan Němec se připravil na jednání s obchodníkem, který od něj chtěl zakoupit dům po rodičích. Zjistil si ceny v okolí, důkladně prošel dům a nachystal si nejlepší argumenty. Přesto v okamžiku, kdy otevřel dveře kanceláře už ztrácel body… Jak je to možné? Přijďte to zjistit na workshop Čtyři chyby.


Pro koho je workshop určen?

Pro každého, kdo ve svém profesním či osobním životě vyjednává, ať už v práci, na úřadech, v obchodech nebo kdekoliv jinde.

Nejbližší volný termín a místo

Kurz se vypisuje pouze jako Týmový trénink – workshop u vás ve firmě, jenom pro vaše zaměstnance se zaměřením na specifické problémy, které vyžaduje vaše profese, cena  20.000 Kč plus DPH

Napište nám zde.

Lektor

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je přední český mediátor a rozhodce oceněný několika mezinárodními rankingy (Who’s Who Legal Official Selection for Czech Republic 2016-2018, Mediator of the Year 2016 by Wealth and Finance INTL, Mediation Lawyer of the Year in the Czech Republic). Je vedoucím Centra pro mimosoudní řešení sporů Právnické Fakulty Univerzity Karlovy. O mediaci, arbitráži a vyjednávání dále přednáší na celé řadě prestižních univerzit po celém světě (USA, Itálie, Francie,…).
S více než 1000 domácími i mezinárodními mediacemi a s úspěšností přes 85% ke smíru dovedených případů náleží mezi  nejzkušenější odborníky na obchodní mediaci ve střední Evropě (IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,…). Jako mediátor je veden mimo jiné na Arbitrážním sportovním soudu ve švýcarském Lausanne. Působí dále jako předseda Pracovní skupiny pro mediaci ICC ČR. Je členem vědecké rady Univerzity Carlo Bo v Urbinu.
Pravidelně je jmenován jako rozhodce (Rozhodčí soud při HK a AK, VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s procesními aspekty rozhodčího řízení radil advokátním kancelářím jako of counsel (řízení dle pravidel ICC, ad hoc,…).
V oblasti vyjednávacího a mediačního tréninku mezi jeho klienty patří Úřad nejvyššího státního zástupce Filipínské republiky, evropské parlamentní strany, Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ČR či Mezinárodní obchodní komora.
Pravidelně se jako řečník účastní vnitrostátních i mezinárodních konferencí (IBA (Washington DC), UIA World Forum of Mediation Centres (Praha, Thessaloniki), YIAG (Varšava, Istanbul),  konference MII v Dublinu). 
V dubnu 2013 se stal jedním z prvních pěti mediátorů zapsaných Ministerstvem spravedlnosti ČR.
Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog, autorem Komentáře k zákonu o mediaci (Wolters Kluwer, 2019)  a editorem knihy EU Mediation Law Handbook (Kluwer International, 2017).
Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School.

Recenze

Absolutně perfektní zážitek a velmi intenzivní…
Josef H., manažer v IT


Děkuji moc za skvělý kurz. Doporučuji všem. Otevřel mi oči v mnoha aspektech!

Vladimíra K., psycholožka


Vřele doporučuji všem, kdo se bojí vyjednávat! Neuvěřitelný přínos

Marek S., advokát


Objednávejte zde

Tento jednoduchý nástroj zabrání robotům, aby vytvářeli neplatné objednávky. Pokud byste měli s objednávkou jakékoliv problémy, neváhejte nám napsat