Konfliktní situace a vnitřní spory jsou nedílnou a přitom nežádoucí součástí každodenního profesního života. Vždyť neřešené sváry mohou zcela rozložit tým a měsíčně vás stát desetitisíce korun na zbytečně vynaložených nákladech. Pokud se naopak ke sporu přistupuje efektivně, může přinášet nové impulzy, kreativitu a dokonce generovat zisky. 

Bezkonfliktní firma představuje moderní, interaktivní seminář efektivního odstraňování vnitřních i vnějších sporů vašeho týmu. V tomto kurzu vás přední český mediátor naučí, jak destruktivní konflikty s lehkostí a bez stresu zvládat a jak snadno přetavit problémy v příležitosti. 

Přejít rovnou na:

Spory by se tak dlouho netáhly, kdyby všechna pochybení spočívala jen na jedné straně.
― François de La Rochefoucauld

Co vás interaktivní seminář (6 h) mimo jiné naučí:

  • Jaká jsou zlatá pravidla bezkonfliktní firmy a jak je snadno nastavit i u vás
  • Jak efektivně řešit krizové situace
  • Jak úspěšně jednat s konfliktními osobami
  • Jak na řešení sporů a ESG
  • Jak sestavit interní systém prevence sporů

Pro koho je seminář určen:

  • Malí a střední podnikatelé
  • Velké společnosti s HR agendou
  • HR specialisté a personalisté
  • Členové týmů, ve kterých se občas vyskytne konflikt
  • Neziskové organizace

Formát kurzu

Kurz je možné objednat jako individuální školení pro skupinu zájemců nebo přímo do vaší firmy.

Cena:

29.000 Kč plus DPH

Lektor:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je přední český mediátor a rozhodce oceněný několika mezinárodními rankingy (Who’s Who Legal Official Selection for Czech Republic 2016-2018, Mediator of the Year 2016 by Wealth and Finance INTL, Mediation Lawyer of the Year in the Czech Republic). Je vedoucím Centra pro mimosoudní řešení sporů Právnické Fakulty Univerzity Karlovy. O mediaci, arbitráži a vyjednávání dále přednáší na celé řadě prestižních univerzit po celém světě (USA, Itálie, Francie,…).
S více než 1000 domácími i mezinárodními mediacemi a s úspěšností přes 85% ke smíru dovedených případů náleží mezi  nejzkušenější odborníky na obchodní mediaci ve střední Evropě (IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,…). Jako mediátor je veden mimo jiné na Arbitrážním sportovním soudu ve švýcarském Lausanne. Působí dále jako předseda Pracovní skupiny pro mediaci ICC ČR. Je členem vědecké rady Univerzity Carlo Bo v Urbinu.
Pravidelně je jmenován jako rozhodce (Rozhodčí soud při HK a AK, VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s procesními aspekty rozhodčího řízení radil advokátním kancelářím jako of counsel (řízení dle pravidel ICC, ad hoc,…).
V oblasti vyjednávacího a mediačního tréninku mezi jeho klienty patří Úřad nejvyššího státního zástupce Filipínské republiky, evropské parlamentní strany, Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových ČR či Mezinárodní obchodní komora.
Pravidelně se jako řečník účastní vnitrostátních i mezinárodních konferencí (IBA (Washington DC), UIA World Forum of Mediation Centres (Praha, Thessaloniki), YIAG (Varšava, Istanbul),  konference MII v Dublinu). 
V dubnu 2013 se stal jedním z prvních pěti mediátorů zapsaných Ministerstvem spravedlnosti ČR.
Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog, autorem Komentáře k zákonu o mediaci (Wolters Kluwer, 2019)  a editorem knihy EU Mediation Law Handbook (Kluwer International, 2017).
Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School.

Objednávka

Tento jednoduchý nástroj zabrání robotům, aby vytvářeli neplatné objednávky. Pokud byste měli s objednávkou jakékoliv problémy, neváhejte nám napsat

Recenze účastníků:

Pracovat s Martinem byla skvělá příležitost, jak rozvinou své schopnosti nejen v oblasti řešení konfliktů, ale v mezilidských vztazích obecně. Během semináře byl schopný používat své znalosti a zkušenosti tak, abych snadno pochopila, v čem spočívá efektivní řešení sporů.
Byl to jeden z nejcennějších tréninků, který jsem za osm let své profesní kariéry absolvovala. Jde o nástroj profesního rozvoje a doporučuji jej každému, bez ohledu na oblast, ve které působí, a na zkušenost.

Agnieszka S., Senior Consultant, HRM partners S.A., Poland


Vnitřní hádky málem rozložily náš projekt. Díky panu Dr. Svatošovi jsme se naučili, jak na ně, ale také, jak reagovat na různé rádoby kritiky… Neumíme ani dost poděkovat!
Marek S., jednatel, s.r.o. v oblasti IT, Praha, ČR


K Martinovi jsem se dostali přes jeden spor, který u nás ve firmě řešil. Když jsem jej viděla při práci, věděla jsem, že potřebuje naše společnost nový impulz. Jsem moc ráda, že můžeme některé jeho techniky používat nyní i u nás. Moc a moc doporučuji všem, kdo se potýkají s drobnými spory a hašteřením na pracovišti…

Jana B., HR v automobilovém průmyslu, ČR