Základy mediace

dreamstime_m_29647630

Základy mediace je kompletní úvodní kurz pro začínající mediátory, který je vystavěn tak, aby účastníkovi umožnil po jeho absolvování zahájit praxi mediátora. Kurz je také možné absolvovat jako součást přípravy na zkoušku zapsaného mediátora.

Mediace je efektivní, mimosoudní a konsensuální způsob řešení sporů, který stranám  šetří čas, peníze a v neposlední řadě i nervy…Objevte její kouzlo i vy!

Přejít rovnou na

→RECENZE ÚČASTNÍKŮ

 

→CENA KURZU

 

→VOLNÝ TERMÍN

 

→OBJEDNÁVKA

 

Proč si vybrat právě tento kurz:

 • renomovaný lektor s mezinárodními zkušenostmi
 • individuální přístup ke každému účastníkovi
 • vysoký poměr interaktivních a praktických cvičení
 • vysoká úspěšnost absolventů tohoto kurzu


Rozsah kurzu:

42h (30 hodin intenzivního tréninku (5 dnů po 6ti hodinách) a minimálně 12h domácí přípravy)


Nejbližší termín:

21., 22., 28. únor, 1. a 2. březen  2018 (od 9:00-12:00 a od 13:00 do 16:00) –  zbývá 5 míst

Kurz je také možné domluvit v individuální formě (více info zde).

 

 

dreamstime_m_45982615Co se v kurzu naučíte:

 •     Úvod do ADR
 •     Anatomie konfliktu
 •     Základní principy vyjednávání
 •     Dispute Management
 •     Základy mediačního procesu
 •     Základní nástroje mediátora
 •     Oddělená jednání
 •     Řešení krizových situací
 •     Povinnosti  a etika mediátora
 •     Právní aspekty řešení sporů

Projděte si ukázku prezentace, která se používá jako podklad pro kurz.


Maximální počet účastníků
:

6

Pro koho je kurz určen:

advokáti, podnikoví právníci, zájemci o výkon povolání zapsaného mediátora

 

Lektor

thumb_IMG_8396_1024JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je přední český zapsaný mediátor a rozhodce (VIAC). V oblasti mediací obchodních sporů patří s více než 100 domácími i mezinárodními mediacemi (přes 500 hodin jednání)  a s úspěšností přes 85% ke smíru dovedených případů mezi nejzkušenější odborníky ve střední Evropě (IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,…).  Od roku 2015 působí jako předseda Pracovní skupiny ICC ČR pro mediaci, působí také v dozorčí radě Mezinárodní obchodní komory.

O mediacích, arbitrážích a vyjednávání přednáší na řadě domácích i zahraničních univerzit (Univerzita KarlovaUniversità degli studi di Urbino Carlo BoUniversité des Antilles, Shanghai University of Finance and economics,…) a na domácích i mezinárodních konferencích (UIA World Forum of Mediation Centres, MII Conference Dublin, YIAG Istanbul, YIAG Dublin).  V minulosti pracoval na Mezinárodní obchodní komoře v Paříži a na Camera Arbitrale v Miláně. Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School.

 

Cena:

22 990 Kč včetně DPH (celkem 19 000 Kč bez DPH)

 

Individuální kurz:

Kurz je také možné domluvit individuální formou, kdy se lektor věnuje výhradně jednomu účastníkovi. V takovém případě se zaručuje, že bude účastník ve všech simulacích zastávat vždy roli mediátora.

Současně je možné domluvit individuální počet školících schůzek, aby bylo vyhověno individuálním časovým potřebám klienta.

Cena individuálního kurzu: 59 000 Kč plus DPH (celkem 71 390 Kč)

 

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. Zapsaný mediátor a rozhodce

Mediator Martin SvatošMartin Svatoš je český zapsaný mediátor oceněný několika mezinárodními rankingy jako přední odborník na mediaci v ČR (Who’s Who Legal 2016 Official Selection for Czech Republic, Mediator of the Year 2016, the exclusive winner from Czech Republic by Wealth and Finance INTL).

V oblasti mediací obchodních sporů patří s více než 100 domácími i mezinárodními mediacemi (přes 500 hodin jednání) a s úspěšností přes 85% ke smíru dovedených případů mezi nejzkušenější odborníky ve střední Evropě (IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,...). Své zkušenosti ochotně předává v rámci velmi oblíbených seminářů a kurů zaměřených na mediaci a vyjednávání, a to jak v češtině, tak v angličtině.

Martin dále působil ve více než desítce sporů jako rozhodce (VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s rozhodčím řízením (ICC, ad hoc,…) radil jako of counsel advokátním kancelářím v ČR i ve světě.

Roku 2015 byl zvolen předsedou Pracovní skupiny ICC ČR pro mediaci. Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog a editorem knihy EU Mediation Handbook (Kluwer International, exp. 2017).

Martin působí jako vědecký pracovník na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde organizuje také mezinárodní program PSMA zaměřující se na přeshraniční řešení sporů. O mediacích, arbitrážích a vyjednávání dále přednáší na řadě zahraničních univerzit (Università degli studi di Urbino Carlo Bo v Itálii, Université des Antilles na Guadeloupe, Shanghai University of Finance and Economics v Číně,...) a na domácích i mezinárodních konferencích (IBA Annual Conference 2016 Washington DC, DIS Annual Conference 2016 Berlin, UIA World Forum of Mediation Centres, MII Conference Dublin, YIAG Istanbul, YIAG Varšava).

Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny (Mgr.) a pražské Univerzity Karlovy (JUDr., Ph.D.), studoval také na Cornell Law School. Během svých předchozích působení pracoval na ICC (Paříž, Francie) či Camera Arbitrale v Miláně (Itálie).

Působení ve světě

Svět

Video – Jak mediace funguje

Kliknutím na obdélník vpravo dole zapnete režim videa na celou obrazovku.

Excellent Support

sliderBusiness Pro is built for any business, and offers intuitive theme options. If you do run into trouble we provide a Support Forum, and precise Documentation.