Přednášky a konference

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. pravidelně přednáší o mediacích, arbitrážích a řešení sporů, a to zejména na

mezinárodních i domácích konferencích

→ univerzitách po celém světě.

Konference

Z působení na konferencích lze zmínit kupříkladu tyto:

 

UIASvětové fórum mediačních center

V roce 2013 se v Praze uskutečnilo setkání Světového fóra mediačních center (UIA World Forum of Mediaon Centres), kde JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. přednesl příspěvek na téma mediace a spotřebitelské spory (Alternativní řešení spotřebitelských sporů v České republice). Jazykem konference byla angličtina.

PDF příspěvku si můžete stáhnout zde.

Jednalo se již o 18. setkání nejvýznamnějších mediačních center a předních odborníků na mimosoudní řešení sporů z celého světa. Po minulém setkání v chorvatském Záhřebu se tentokráte světová elita ADR sjela do české metropole. Příští setkání se uskuteční v texaském Houstonu.

img

Právo Obchod Ekonomika – Mezinárodní konference

V roce 2013 vystoupil JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. na mezinárodní konferenci Právo-Obchod-Ekonomika v Štrbském plese na Slovensku se svým příspěvkem “Hybridní ADR procesy MED-ARB a ARB-MED – na hranici dvou světů?“. Konference se účastnili zástupci odborné veřejnosti z České republiky, Slovenska, Polska či Ruska.

Výstupem z konference je sborník, který obsahuje příspěvek Dr. Svatoše o MED-ARB a ARB-MED řízeních.

Mediace – nástroj řešení konfliktů

JihlavaDne 3. října 2013 se v Jihlavě uskutečnila konference pod názvem Mediace – nástroj řešení konfliktů, kterou pořádala společnost Tremedias ve spolupráci s Krajem Vysočina.

Na konferenci vystoupil jako hlavní host JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. se svým příspěvkem na téma “Mediace – rychlé a efektivní řešení sporů”.

 

 

 

Univerzity

Logo_institut_catholique_de_toulouseJUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je zván, aby přednášel na univerzitách po celém světě o mezinárodním řešení sporů, mediaci a arbitráži.

  • Università degli studi di Urbino Carlo Bo (Itálie)
  • Faculté libre de Droit de Toulouse (Francie)
  • Université des Antilles et de la Guyane (Guadeloupe)
Home Přednášky a konference