OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ZÁKLADY VYJEDNÁVÁNÍ

Vyjednávání je každodenní činností, které se nemůžeme vyhnout. Lze se jí ale překvapivě rychle naučit. Tento kurz je určen pro začátečníky v oboru vyjednávání, kteří doposud neprošli žádným seminářem a nemají současně velké zkušenosti z oblasti. Ať už budete vyjednávat  ve své profesi, nebo jen v každodenních vztazích, získané schopnosti snadno přetavíte ve spokojenější a úspěšnější život.

Vyjednávání se vyhnout nelze…špatným výsledkům ano!

Základy vyjednávání je intenzivní kurz seznamující se základními  vyjednávacími technikami s praktickými nácviky získaných dovedností.

Nejbližší termín:

28.  únor 2017 od 9:00- do 16:00 

Proč si vybrat právě tento kurz:

  • renomovaný lektor s mezinárodními zkušenostmi
  • individuální přístup ke každému účastníkovi
  • vysoký poměr interaktivních a praktických cvičení
  • vysoká úspěšnost absolventů tohoto kurzu

Přejít na

→Cena kurzu

→Objednávejte zde

Rozsah kurzu

6h 

Co se v kurzu naučíte:

  • Úvod do vyjednávání
  • Základní technika vyjednávání
  • Styly vyjednávání

Maximální počet účastníků:

8

Pro koho je kurz určen:

vrcholový management, advokáti, podnikoví právníci

 

Martin Svatos ForarbLektor 

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. je přední český mediátor a rozhodce a předseda Pracovní skupiny pro mediaci ICC ČR. O mediacích, arbitrážích a vyjednávání přednáší na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na Università degli studi di Urbino Carlo Bo  (Itálie), Faculté libre de Droit de Toulouse (Francie), na Université des Antilles (Guadeloupe) či na Shanghai University of Finance and Economics (Čína).

Pravidelně se jako řečník účastní vnitrostátních i mezinárodních konferencí (UIA World Forum of Mediation Centres (Praha, Thessaloniki), YIAG (Varšava, Istanbul) či konference MII v Dublinu).

V dubnu 2013 se stal jedním z prvních pěti mediátorů zapsaných Ministerstvem spravedlnosti ČR. V minulosti pracoval na Mezinárodní obchodní komoře v Paříži a na Camera Arbitrale v Miláně. Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny (Mgr.) a pražskou Univerzitu Karlovu (JUDr., Ph.D.), studoval také na Cornell Law School.

 

 

 

 Kde všude váš lektor působí:

Martin Svatos ve svete_Fotor

Formát kurzu a cena

Všeobecný trénink – pravidelně vypisovaný trénink s více účastníky z různých profesních oblastí, cena  4 500 Kč plus DPH/osobu

Týmový trénink – workshop u vás ve firmě, jenom pro vaše zaměstnance se zaměřením na specifické problémy, které vyžaduje vaše profese, cena  19 000 Kč plus DPH

Individuální trénink – kurz zaměřený na jednoho, eventuálně více účastníků, kdy se lektor věnuje výhradně vám a kurz je zcela upraven vašim individuálním potřebám a přáním, současně je možné domluvit individuální počet setkání, aby bylo vyhověno individuálním časovým potřebám klienta, cena  19 000 Kč plus DPH

 

 

Home Kurzy mediace a vyjednávání Základy vyjednávání