caucus

Užívání, nadužívání a zneužívání oddělených jednání v mediaci

 

Nově vypsaný termín: 28. května 2014 od 10:00 do 14:00


 

Chess MediationV rámci interaktivního workshopu se naučíte:

  • Kdy a jak používají profesionální mediátoři caucus
  • Jaké jsou nejčastější chyby mediátorů při oddělených jednáních a jak se jim vyhnout
  • Co je to shuttle diplomacy a jak ji používat
  • Jaká pravidla se vztahují na mlčenlivost?
  • A mnohé další

Workshop je prováděn interaktivní formou, takže si veškerou problematiku budete moci ihned v praxi vyzkoušet…

 

→Nejbližší volný termín

→Objednat

 

Tento workshop je díky svému individuálnímu zaměření jedinečnou šancí, jak výrazně zlepšit své zkušenosti a znalosti v oboru.


Komu je workshop určen:

Začínajícím i pokročilým mediátorům, kteří se chtějí posunout na světovou úroveň při řešení sporů


Bude vás zajímat:

 

Caucus2Lektor

Mediator Martin Svatošje přední český mediátor a rozhodce. O mediacích, arbitrážích a vyjednávání přednáší na Università degli studi di Urbino Carlo Bo (Itálie), Faculté libre de Droit de Toulouse (Francie) nebo na Université des Antilles et de la Guyane (Guadeloupe) a vnitrostátních i mezinárodních konferencích (UIA World Forum of Mediation Centres). V dubnu 2013 se stal jedním z prvních pěti mediátorů zapsaných Ministerstvem spravedlnosti ČR. V minulosti pracoval na Mezinárodní obchodní komoře v Paříži a na Camera Arbitrale v Miláně. Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School. Je regionálním zástupcem londýnského YIAG pro střední Evropu.

Místo konání

Vyšehradská 49, Praha 2 Nové Město, 128 00

Cena

1500 Kč (V ceně je zahrnuto občerstvení, oběd a materiály)

Formát

3h (1,5h + pauza na oběd + 1,5h)

Nejbližší volný termín:

Středa 5. února 2014, od 10:00 do 15:00 PLNĚ OBSAZENO

Středa 28. května 2014

Místo konání:

Vyšehradská 49, Praha 2 Nové Město, 128 00

Maximální počet účastníků:

5

 

Objednávejte zde:

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D. Zapsaný mediátor a rozhodce

Mediator Martin SvatošMartin Svatoš je český zapsaný mediátor oceněný několika mezinárodními rankingy jako přední odborník na mediaci v ČR (Who’s Who Legal 2016 Official Selection for Czech Republic, Mediator of the Year 2016, the exclusive winner from Czech Republic by Wealth and Finance INTL).

V oblasti mediací obchodních sporů patří s více než 100 domácími i mezinárodními mediacemi (přes 500 hodin jednání) a s úspěšností přes 85% ke smíru dovedených případů mezi nejzkušenější odborníky ve střední Evropě (IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,...). Své zkušenosti ochotně předává v rámci velmi oblíbených seminářů a kurů zaměřených na mediaci a vyjednávání, a to jak v češtině, tak v angličtině.

Martin dále působil ve více než desítce sporů jako rozhodce (VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s rozhodčím řízením (ICC, ad hoc,…) radil jako of counsel advokátním kancelářím v ČR i ve světě.

Roku 2015 byl zvolen předsedou Pracovní skupiny ICC ČR pro mediaci. Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog a editorem knihy EU Mediation Handbook (Kluwer International, exp. 2017).

Martin působí jako vědecký pracovník na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde organizuje také mezinárodní program PSMA zaměřující se na přeshraniční řešení sporů. O mediacích, arbitrážích a vyjednávání dále přednáší na řadě zahraničních univerzit (Università degli studi di Urbino Carlo Bo v Itálii, Université des Antilles na Guadeloupe, Shanghai University of Finance and Economics v Číně,...) a na domácích i mezinárodních konferencích (IBA Annual Conference 2016 Washington DC, DIS Annual Conference 2016 Berlin, UIA World Forum of Mediation Centres, MII Conference Dublin, YIAG Istanbul, YIAG Varšava).

Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny (Mgr.) a pražské Univerzity Karlovy (JUDr., Ph.D.), studoval také na Cornell Law School. Během svých předchozích působení pracoval na ICC (Paříž, Francie) či Camera Arbitrale v Miláně (Itálie).

Působení ve světě

Svět

Video – Jak mediace funguje

Kliknutím na obdélník vpravo dole zapnete režim videa na celou obrazovku.

Excellent Support

sliderBusiness Pro is built for any business, and offers intuitive theme options. If you do run into trouble we provide a Support Forum, and precise Documentation.