Home Kurzy mediace a vyjednávání Role právních zástupců v mediaci
Role právních zástupců v mediaci

Komu je kurz určen: Advokátům, podnikovým právníkům a právním zástupcům

Ani v efektivním způsobu mimosoudního řešení sporů se strany neobejdou bez pomoci právního zástupce. Mediace ale vyžaduje specifické dovednosti a techniky, jejichž ovládnutí odlišuje průměrného právníka od elity světové advokacie. Jak tedy ve specifickém prostředí mediace postupovat správně ?

V rámci kurzu se mimo jiné dozvíte:

  • jak mediace funguje
  • jaká je role právního zástupce během mediace
  • kdy případ k mediaci doporučit a kdy nikoliv
  • co je a jak funguje early case management
  • jak připravit sebe a klienta na mediační řízení
  • čeho se v mediaci vyvarovat a jak v ní uspět…
Délka trvání kurzu: 4h Cena : 4 000 Kč/osoba Stáhněte si PDF s informacemi o kurzu Role pravnich zastupcu v mediaci.


Objednávejte zde

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

Mediator Martin SvatošMartin Svatoš je český mediátor a rozhodce oceněný několika mezinárodními rankingy jako přední světový odborník na mimosoudní řešení sporů (Who’s Who Legal Official Selection for Czech Republic 2016-2018, Mediator of the Year 2016 by Wealth and Finance INTL, Mediation Lawyer of the Year in the Czech Republic). V oblasti mediací obchodních sporů patří s více než 250 domácími i mezinárodními případy (přes 1000 hodin jednání) mezi nejzkušenější odborníky ve střední Evropě (energetika, IT spory, stavební spory, spory z mezinárodní dopravy,...).

Působil ve více než desítce sporů jako rozhodce (VIAC, FAČR, ad hoc). V celé řadě dalších případů pak s rozhodčím řízením radil jako of counsel (řízení dle pravidel ICC, ad hoc,…). Je pravidelným přispěvatelem pro prestižní Kluwer Mediation Blog, editorem knihy EU Mediation Law Handbook (Kluwer International, 2017) a jedním ze spoluautorů připravovaného komentáře zákona o mediaci (Wolters Kluwer, TBP 2018).

Působí jako vědecký pracovník na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. O mediacích, arbitrážích a vyjednávání dále přednáší na celé řadě zahraničních univerzit a na domácích i mezinárodních konferencích.

Absolvoval právnickou fakultu pařížské Sorbonny a pražské Univerzity Karlovy, studoval také na Cornell Law School. 

Působení ve světě

Svět

Excellent Support

sliderBusiness Pro is built for any business, and offers intuitive theme options. If you do run into trouble we provide a Support Forum, and precise Documentation.